Parkhotel MOZOLOV - ubytování - restaurace - turistikaChyšky 1, 398 53 Chyšky, tel.: 381 272 383, e-mail: mozolov@hotel-cz.com
Parkhotel MOZOLOV - ubytování - restaurace - turistika
Úvod -> Wellness

Wellness služby pro vaše zdraví a pohodu

Jižní Čechy, Tábor, Písek

Přijeďte načerpat nové síly doprostřed nádherné přírody Jistebnické vrchoviny. Parkhotel Mozolov nedaleko jihočeské obce Nadějkov nabízí celoročně pobyt s bohatou nabídkou wellness služeb. Region Táborska a Písecka nabízí množství přírodních krás a památek i řadu možností pro letní i zimní sporty. Ať už u nás strávíte aktivní rodinnou dovolenou, romantický pobyt ve dvou, nebo se sem vydáte se školním, sportovním či pracovním kolektivem – wellness služby vám zpříjemní čas strávený v Parkhotelu Mozolov.

Krytý bazén s vyhřívanou vodou

Prostorný krytý bazén v Parkhotelu Mozolov je vyhřívaný, teplota vody je 30 stupňů Celsia. K dispozici je každý den od osmi do dvaadvaceti hodin. Plavání v příjemně teplé vodě je ideální relaxací po pěším nebo cyklistickém výletě za krásami Táborska či Písecka i po zimní běžecké túře. Při deštivém počasí se vaše děti nebudou nudit – v bazénu Parkhotelu Mozolov s nimi strávíte pěkný prázdninový den. Příjemným zpestřením je koupání v krytém bazénu i pro účastníky pracovních setkání, seminářů a školení. Sportovní kolektivy ocení plavání jako další možnost pro trénink i relaxaci.
 

Masážní vana pro příjemnou relaxaci

Wellness služby Parkhotelu Mozolov zahrnují také možnost využití masážní vany v odděleném prostoru bazénu. Masážní vana pro dvě osoby je vybavena osvětlením a hudbou. Dopřejte si u nás příjemnou relaxaci s vodními masážemi, využijte pobyt v jižních Čechách k odpočinku od všedního shonu a k uvolnění mysli i těla. Proudy vody v masážní vaně jemně prohřejí a promasírují vaše svaly a budete se cítit jako znovuzrození.

Sauna pro odpočinek a podporu zdraví

Parkhotel Mozolov u Nadějkova na Táborsku pečuje o pohodu svých hostů širokou nabídkou wellness služeb. Patří k nim také vlastní sauna, v níž se můžete oddat příjemné relaxaci a podpořit obranyschopnost vašeho organismu. Využijte pobyt v krásné přírodě Táborska i k péči o své tělo! Spojením aktivního pohybu na zdravém vzduchu a našich wellness služeb se vaše dovolená promění v lázeňský pobyt, který blahodárně zapůsobí na vaše zdraví.

Novinky

CELOROČNÍ PROVOZ - WiFi ZDARMA v celém areálu

BAZÉN, MASÁŽNÍ VANA A SAUNA - otevřeno - I PRO NEUBYTOVANÉ HOSTY

(Nutná reservace, pouze den před: na tel.č. 380 120 979 - volejte opakovaně, je to linka přímo do restaurace a servírka se může zrovna věnovat hostům. Děkujeme za pochopení.)

Kontakt

Parkhotel Mozolov

Turist s.r.o.
Nadějkov - Mozolov 6, 399 01 Milevsko

Kontaktní osoby:

Tejnorová Alena - ředitelka Turist s.r.o.

mobil: 603 50 40 96
tel.: 381272383
fax: 381272384

email: mozolov@hotel-cz.com

www.mozolov.cz

GPS Parkhotel Mozolov

49°30´24.17´´N, 14°27´11.37´´E

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies